Charming Villa House
| Wi-Fi WiFi | Roken Roken is toegestaan in speciaal aangewezen plekken. | Airconditioning |
| Huisdieren Huisdieren toegestaan |
Charming Villa House Rio de Janeiro is een goede keuze voor maximaal 4 gasten en biedt een eersteklas locatie op 25 minuten lopen van het Flamengo Park. Gasten kunnen gebruikmaken van wifi voor zaken of vrije tijd.
Dit appartement van 42 m² ligt op een paar stappen verwijderd van de Escadaria Selarón en bevindt zich in de Santa Teresa wijk van de stad. Het Cultureel Centrum van Brazilië bevindt zich op 2 km afstand van Charming Villa House, terwijl P28 busstation op minder dan 700 meter van het pand ligt. Dit 2-badkamer appartement is op op 30 minuten wandelen van de Pier Mauá gelegen.
Dit appartement is uitgerust met een complete keuken. Deze accommodatie ligt in de buurt van het metrostation Glória en op 5 km van de luchthaven van Santos Dumont.
- Locale bezienswaardigheiden
- Aterro do Flamengo1,7 km
- Rio de Janeiro National Museum4,6 km
- Praia Vermelha4,7 km
- Kerk van Onze Lieve Vrouw van Candelária1,7 km
- Municipal Theatre700 m
- Baai van Guanabara2,5 km
- Centro Cultural Banco do Brasil1,7 km
- Luchthavens
- Luchthaven Santos Dumont2,6 km
- Treinstations
- Estação D Pedro II Central Station1,8 km
Hotelfaciliteiten
Algemeen
- Roken is toegestaan in speciaal aangewezen plekken.
- WiFi
- VIP in- en uitchecken
- Huisdieren toegestaan
- Kleedkamer
- Toegangssleutel
Diensten
- Winkels/ Commerciële diensten
Kamervoorzieningen
- Airconditioning
- Verwarming
- Flat-screen TV
Belangrijke mededeling
Veelgestelde vragen
- ❓
Welke populaire attracties liggen er in de buurt van Charming Villa House.
Gasten van Charming Villa House kunnen een bezoek brengen aan een van de hoog gewaardeerde bezienswaardigheden, het Campo de Santana, op 19 minuten lopen. Andere bezienswaardigheden die een bezoek waard zijn zijn het Praça São Salvador (2 km) en het Museum voor Moderne Kunst (1 km). - ❓
Hoe lang duurt het om vanaf Charming Villa House in het stadscentrum te komen?
Het duurt 20 minuten lopen om van Charming Villa House naar het stadscentrum te komen. - ❓
Mogen we onze huisdieren meenemen naar dit appartement?
Ja, huisdieren zijn toegestaan bij dit appartement. - ❓
Wat is precies de grootte van Charming Villa House?
Charming Villa House bestaat uit 42 vierkante meter.